• امروز سه شنبه شانزدهم آذر 1400 

بیانیه سطح توافق خدمات

صفحه ی اصلی / بیانیه سطح توافق خدمات

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات تارنماي اداره کل اوقاف و امورخیریه چهارمحال و بختیاری را به اطلاع می رساند:
۱- تارنمای اداره کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری امکان ثبت و پیگیری درخواست های انتقادات، پیشنهادات، شکایات را برای شما متقاضیان گرامی در قالب خدمات الکترونیکی فراهم نموده است.
۲- در قسمت «ارتباط با ما» علاوه بر ارائه اطلاعات دستگاه وادارات تابعه و تماس مدیران اداره کل جهت رفاه حال ارباب رجوعان قرار داده شده است .
-3 برای ارتباط با هر واحد از گزینه راهنمای مراجعین و میز خدمت کارشناس مورد نظر را انتخاب نمایید . 
4- به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
5- تارنمای اداره کل اوقاف و امورخیریه چهارمحال و بختیاری بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
6- زمان از دسترس خارج شدن تارنماي اداره کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از قبل اطلاع رسانی خواهد شد.
7- جهت سهولت در دانلود اطلاعات مورد نیاز لطفا از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده نمایید.
8- تمامي تغييرات و بروز رساني هاي تارنماي اداره کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود ولي در صورت نياز اين كار در پايان روزهاي جمعه انجام خواهد شد.
-9 برای اطلاع رسانی هر گونه گزارش خطا ، شامل خطاهای فنی و غیر فنی با  واحد فناوری اطلاعات از طریقپست الکترونیک it.chb@oghaf.ir گزارش فرمائید