• امروز چهارشنبه ششم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

جشنواره علمی امام صادق (ع) در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار گردید.

جشنواره علمی امام صادق (ع) در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار گردید.

جشنواره علمی امام صادق (ع) ویژه دانش آموزان ایتام نخبه استان برگزار گردید.

 سه شنبه 5 اسفند 1399   12  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه ؛ جشنواره علمی امام صادق (ع) ویژه دانش آموزان ایتام نخبه استان برگزار گردید.
حجت الاسلام و المسلمین امیری با اشاره به اینکه این جشنواره با حمایت از دانش آموزان ایتام مستعد و پرتلاش در حوزه ی علمی برگزار گردید گفت: این جشنواره از محل اجرای نیات موقوفه ی حاج عبدالله موسوی نافچی با رعایت پروتکل های بهداشتی، بصورت وبینار با ادارات شهرستان و حضوری در اداره کل اوقاف استان برگزار شد.
مدیرکل اوقاف در این جشنواره علمی که با حضور مدیران دستگاه های بنیاد نخبگان، آموزش و پرورش، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد آبشار عاطفه ها و دیگر دستگاه های استانی برگزار گردید، ضمن تبریک میلاد حضرت جوادالائمه(ع) اظهار داشت: دانش آموزان تلاشگر با تلفیق علم و دانش و وقف، می توانند نقش مهم وتاثیر گذاری در نهادینه کردن این مقوله ی مهم در جامعه داشته باشند، و فرهنگیان عزیز که رسالت بزرگی جهت ترویج مقوله ی دانش و وقف دارند، با تبیین و تشریح مساله وقف برای دانش آموزان وخانواده ها می توانند به ترویج این فرهنگ نبوی در جامعه کمک کنند .
حجت الاسلام امیری خطاب به نخبگان برگزیده ی دومین جشنواره علمی امام صادق(ع) در استان بیان داشت: شما دانش آموزان با کسب مقام علمی و اخلاقی مایه افتخار و مباهات برای خانواده، و شهرستان خود هستید، که امیدواریم با همت و تلاش مضاعف خود به مقام های والاتری دست یابید. وی افزود: همه ما در قبال وضعیت تحصیلی و پرورش ایتام مسئولیت خطیری بر عهده داریم و ارتقای علمی ، فرهنگی و اخلاقی این قشر باید از مهمترین محورهای فعالیت دستگاه های ذیربط باشد.
وی تصریح کرد: دانش‌آموزان و نخبگان عزیز نباید از مشکلات و شرایط سخت ناامید شوند و دست از کار علمی و فعالیت‌های کارآفرینانه بردارند بلکه باید با امید به آینده در جهت رفع مشکلات و موانع پیش رو تلاش مضاعف و جدی داشته باشند.
در این مراسم که بعلت شرایط ویروس کرونا بصورت جلسه و بدون همایش برگزار گردید، با اهداء لوح سپاس و هدایایی از 14 دانش آموز نخبه برتر استان تجلیل بعمل آمد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار