• امروز چهارشنبه دوم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

مراسم تجلیل و معارفه هیات امنا امامزاده حلیمه و حکیمه خاتون شهرکرد

مراسم تجلیل و معارفه هیات امنا امامزاده حلیمه و حکیمه خاتون شهرکرد

عسگر زمانی از تجلیل و معارفه هیات امنا امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون شهرکرد خبر داد.

 چهارشنبه 26 شهریور 1399   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان؛ عسگر زمانی از تجلیل و معارفه هیات امنا امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون شهرکرد خبر داد.
رئیس اداره اوقاف شهرستان شهرکرد گفت: آیین تجلیل و معارفه هیئت امنای پیشین و جدید امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون شهرکرد با حضور حجت الاسلام و المسلمین نکونام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، استاندار محترم، مسئولین اوقاف استان و شهرستان ها و دیگر مسئولین استانی برگزار گردید.
زمانی با اشاره به اینکه امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون به عنوان امامزاده شاخص و نگین سبز استان چهارمحال و بختیاری شناخته می شود خاطر نشان کرد: هیات امنا آستان مطهر امامزادگان بازوی اجرایی اداره کل اوقاف در اجرای برنامه های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی امامزادگان هستند و انتخاب هیات امناء نقش بسزایی درعملکرد فرهنگی و جذب قشرهای مختلف مردم به سمت آستان مطهر هستند.
در ادامه نماینده محترم ولی فقیه در استان با تقدیر از هیئت امنای پیشین این امامزاده، هدف از تغییر این هیئت امنا را پیشبرد بیش از پیش امور دانست و تاکید کرد: تغییرات، لازمه پیشرفت در بسیاری از کارها است و این امر به پویایی و تحرک این آستان مقدس کمک شایانی خواهد کرد.
حجت الاسلام و المسلمین امیری مدیرکل اوقاف نیز انتخاب هیئت امنای جدید را بر اساس کارشناسی های دقیق عنوان و تصریح کرد: علاوه بر معیارهای عمومی از قبیل ولایت مداری، صلاحیت های علمی و اخلاقی، معیارهای دیگر از جمله عدالت و تقوای لازم، تدبیر، و جایگاه آنان در استان مورد توجه این مجموعه بوده است.
وی تقدیر و معارفه هیئت امناء امامزادگان را با رویکرد تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی عنوان کرد و گفت: کلیه امامزادگان بر اساس سخن مقام معظم رهبری بایستی به محل آرامش زائران تبدیل گردند.
عسگر زمانی در ادامه افزود: در این مراسم از زحمات آقایان: عبداللهی، بیگی، سجادی، حیدری و خانواده مرحوم ایمانی به نیابت از آن مرحوم تجلیل و آقایان: اقبال عباسی، بهادر عبدالغنی، فرهاد رئیسی دهکردی، حمیدرضا توسلی، حسین گنجی، عیسی یوسفی و علی رئیسی با اهدا حکم از سوی نماینده محترم ولی فقیه در استان بعنوان اعضای جدید هیات امنا امامزاده معرفی شدند.
احکام هیات امنا امامزادگان با امضا رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور صادر و به آنها ابلاغ می گردد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار