• امروز جمعه بیستم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

با موافقت شورای شهر و شهرداری شهرکرد، خیابان 12 متری به نام

با موافقت شورای شهر و شهرداری شهرکرد، خیابان 12 متری به نام "خیابان واقف" تغییر نام یافت

با رایزنی اداره کل اوقاف و امور خیریه با شوار شهر و شهرداری شهرکرد، خیابان 12 متری واقع در مجتمع ادارات غرب به خیابان واقف تغییر نام یافت.

 دوشنبه 9 تیر 1399   29  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام و المسلمین امیری از نامگذاری خیابان مقابل این اداره کل در محله کوی فرهنگیان شهرکرد به نام واقف خبر داد.
مدیرکل اوقاف گفت: در راستای گسترش فرهنگ وقف، با رایزنی اداره کل اوقاف و امور خیریه با شوار شهر و شهرداری شهرکرد، خیابان 12 متری واقع در مجتمع ادارات غرب به خیابان واقف تغییر نام یافت.
حجت الاسلام امیری اطلاع رسانی در خصوص آثار ارزشمند سنت حسنه وقف را مورد تأکید قرار داد و گفت: استفاده از تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر برای آموزش و اطلاع‌رسانی با موضوعات فرهنگ وقف، لزوم آشنایی نسل جوان و مردم با ترویج وقف و اولویت‌های وقف متناسب با نیازهای روز جامعه به شهروندان، می‌تواند در ترویج این فرهنگ تأثیرگذار باشد.
وی در ادامه به لزوم نامگذاری میادین و خیابان‌های اصلی شهرکرد به نام خیران و واقفان مشهور استان اشاره و تصریح کرد: این نامگذاری‌ها می‌تواند در زمینه سنت حسنه وقف برای مردم الگوسازی کند که در همین خصوص ضمن تشکر از شهرداری و شورای شهر، امید داریم این نامگذاری شروع همکاری متقابل جهت ترویج فرهنگ وقف و معرفی واقفین استان در بین مردم باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار