• امروز یک شنبه ششم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

پخش زنده ادعیه در بستر فضای مجازی در امامزادگان شاخص استان

پخش زنده ادعیه در بستر فضای مجازی در امامزادگان شاخص استان

حجت الاسلام والمسلمین محرابی معاون فرهنگی اوقاف استان چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری برای پخش زنده ادعیه و سخنرانی در بستر فضای مجازی فراهم شد.

 دوشنبه 26 اسفند 1398   51  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه؛ حجت الاسلام والمسلمین مهرابی معاون فرهنگی اوقاف استان چهارمحال و بختیاری گفت: در پی شیوع ویروس کرونا در ایران و تعطیلی اماکن عمومی به دلیل حفظ سلامت مردم، امامزادگان و بقاع متبرکه ی استان نیز نیز از جمله مکان‌هایی بود که برای جلوگیری از ابتلای مردم به کرونا،تعطیل شد و در همین راستا زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری برای پخش زنده ادعیه و سخنرانی در بستر فضای مجازی فراهم شد.
حجت الاسلام مهرابی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و توصیه‌های وزارت بهداشت در خصوص بکارگیری کلیه ی زیرساخت ها جهت مهار کرونا ویروس افزود: اداره کل اوقاف به نوبه ی خود و با توجه به اینکه مدیریت امامزادگان را دارد نقش بسزایی در پیشگیری از این بیماری داشته و در همین خصوص اعلام داشت: جهت تشویق مردم برای در خانه ماندن، این برنامه ها از 10 اسفند بصورت مجازی آغاز و تا پایان تعطیلی امامزادگان ادامه خواهد داشت.
وی ضمن اشاره به اینکه این برنامه های مذهبی جهت همدلی بیشتر با مردم انجام می گیرد تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته شده، دعای کمیل هر پنج شنبه شب راس ساعت 20 بصورت زنده از امامزادگان شاخص استان از جمله دوخاتون شهرکرد و حمزه علی بلداجی در فضای مجازی برای استفاده ی مردم پخش می شود، همچنین شنبه های هر هفته نیز راس ساعت 20 به همین صورت حدیث کسا پخش می گردد.
ادعیه های دیگری که به همین منوال پخش می گردد دعای توسل و دعای هفتم صحیفه ی سجادیه می باشد.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف ضمن اشاره به اینکه اینگونه برنامه ها جهت پیشگیری از ویروس مرگبار کرونا در استان انجام می گیرد بیان داشت: امیدوار هستیم با همراهی و همدلی مردم شریف استان و با شعار "در خانه بمانیم" زنجیره ی این بیماری قطع و سلامت به جامعه برگردد.
مهرابی افزود: این اداره کل برنامه های مجازی برای لحظه آغاز سال جدید در امامزادگان دو خاتون خواهد داشت که انتظار داریم هم استانی های عزیز در خانه های خود دنبال کننده ی برنامه ها از گیرنده های مجازی خود باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار