• امروز یک شنبه دهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

آخرین جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

آخرین جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

آخرین جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری در اداره کل این استان برگزار شد.

 دوشنبه 21 بهمن 1398   61  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای اداری اوقاف و امور خیریه استان روز یکشنبه 20 بهمن ماه با حضور معاونین، روسای ستادی و ادارات اوقاف و امورخیریه شهرستان‌ها، به میزبانی اداره‌کل اوقاف و امورخیریه استان در محل دفتر مدیرکل اوقاف استان برگزار گردید.
حجت الاسلام امیری مدیرکل اوقاف ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با دعوت از کلیه اقشار جامعه در خصوص شرکت در انتخابات طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، با اعلام این خبر بیان داشت: جلسه نهایی شورای اداری با محوریت ورود اطلاعات در سامانه جامع اطلاعات موقوفات، اطلاع و جمع بندی روند پیشرفت اجرای طرحهای عمرانی در بقاع متبرکه استان طی سالجاری، گزارش عملکرد ویژه برنامه های ادارات اوقاف شهرستانها از ابتدای سالجاری تاکنون و گزارش عملکرد معاونت های اداره کل در حوزه ستادی، برگزار گردید.
مدیرکل اوقاف در این جلسه با تاکید بر بر ضرورت آسیب شناسی روند موقوفات و اصلاح فرهنگ عمومی و نوع نگاه به وقف گفت: عملکرد درست مسئولان در مجموعه اوقاف عامل مهمی در ترغیب و تشویق هرچه بیشتر مردم به وقف و ترویج فرهنگ وقف در جامعه است که می طلبد ما بعنوان اداره ی ذیربط به حکم الهی و فرهنگ وقف بیشتر توجه داشته باشیم.
وی افزود در این جلسه ضمن پرداختن به مشكلات و پيشنهادات روسای ادارات اوقاف وامور خيريه در خصوص مسائل مختلف اوقافی، فرهنگی، بقاع متبركه،حوزه ی اداری، حوزه تحقيق، ثبتی حقوقی، امور قرآنی،حوزه بهره وری و اجارات، روابط عمومی و... بيان و برای رفع این مشکلات برای سال جدید بحث و گفتگو شد.
در پایان مدیرکل اوقاف چهارمحال و بختیاری از همدلی، همراهی و حُسن تعامل قرارگاه استانی، روسای ادارات تابعه، روحانیون و مبلغین بومی و اعزامی، کارشناسان شهرستانها، مدیران مراکز افق در بقاع متبرکه، هیئت امنا، خدام ثابت و افتخاری، اصحاب رسانه و همه عزیزانی که در طی سالجاری کارگزار وقف بودند و تمام توان و همت خود را صرف خدمت به امامزادگان عظیم الشان نموده تقدیر و تشکر کرد.

همچنین آقای صیادی رئیس محترم ستاد دیه میهمان آخرین جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوده که در خصوص آزادی زندانیان غیرعمد با همکاری اوقاف تبادل نظر انجام گرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار