• امروز یک شنبه ششم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

همایش خانوادگی ارتقای سطح بصیرت کارکنان اوقاف استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

همایش خانوادگی ارتقای سطح بصیرت کارکنان اوقاف استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

همایش مذکور با حضور حجت الاسلام و المسلمین شوزب شیری مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان اوقاف و کلیه ی پرسنل اداره کل بهمراه خانواده برگزار گردید.

 شنبه 16 آذر 1398   51  0      

به گزارش روابط عمومي اوقاف و امورخيريه استان چهارمحال و بختیاری، هادی گنجی معاون توسعه منابع و پشتیبانی با اعلام این خبر گفت: این همایش با حضور حجت الاسلام و المسلمین شوزب شیری مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان اوقاف و کلیه ی پرسنل اداره کل بهمراه خانواده برگزار گردید.
وی افزود: از آنجا که زمانه‎ ي موجود ، عصر فتنه‎هاي رنگارنگ است و جز با بصيرت و آگاهي نمي‎توان از ورطه ی فتنه‎ها رهايي يافت بر ما لازم است نسبت به افزایش سطح معرفت و بصیرت خویش و خانواده ی بزرگ اوقاف اقدام نماییم.
معاون توسعه اداره کل هدف از برگزاری این همایش را افزایش سطح معرفت و بصیرت ،ایفای نقش سازنده اداره کل اوقاف به عنوان یکی از دستگاههای فرهنگی ، واکسینه نمودن بدنه سازمان و خانواده و جامعه ی هدف در برابر تهاجمات فرهنگی عقیدتی عنوان کرد.
گنجی افزود: برنامه های لازم جهت برگزاری دوره‌های بصیرتی در طول سال 98 برای پرسنل انجام گرفت که این همایش از شاخص ترین برنامه ها بود.
قابل ذکر است درپایان مراسم از کلیه ی پرسنل اوقاف و روسای شهرستانها جهت اقدامات و فعالیت های دهه وقف، اربعین حسینی و برنامه های محوری 98 تقدیر و تشکر بعمل آمد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار