• امروز یک شنبه ششم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

ثبت 5 وقف جدید در استان چهارمحال و بختیاری

ثبت 5 وقف جدید در استان چهارمحال و بختیاری

حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری مدیرکل اوقاف از ثبت 5 وقف جدید در استان چهارمحال و بختیاری در دهه ی وقف خبر داد.

 شنبه 2 آذر 1398   30  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری مدیرکل اوقاف از ثبت 5 وقف جدید در استان چهارمحال و بختیاری در دهه ی وقف خبر داد.
امیری اعلام کرد: واقفین خیراندیش، سید محمد کاظمی و ابراهیم قنبری هر کدام یک قطعه زمین کشاورزی جمعا به ارزش تقریبی 2میلیارد ریال با نیت "امور قرآنی و روضه خوانی امام حسین (ع) و امور خیریه" واقع در شهرستان بن وقف نمودند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری افزود:همچنین یک باب منزل مسکونی توسط واقف خیراندیش عبدالرسول محمدیان دهکردی با نیت "هزینه های مسجد جامع شهرکرد" به ارزش 8 میلیارد ریال در شهرستان شهرکرد وقف گردید.
وی گفت: در شهرستان کوهرنگ نیز یک وقف جدید انجام گرفت که این وقف توسط ورثه مرحوم اسدالله زمانی در روستای میهه ی این شهرستان با نیت ساخت مسجد به مساحت 2هزار مترمربع با ارزش 3میلیارد ریال وقف شد.
حجت الاسلام امیری از وقفی دیگر در شهرستان لردگان خبر داد و بیان داشت: این وقف یک زمین با مساحت تقریبی 250 مترمربع و ارزش ریالی 3میلیارد ریال توسط بانوی خیراندیش سیده ماهرخ شریفی با نیت ساخت حسینیه جهت امورات فرهنگی شهرستان در روستای شیرمرد می باشد.
 امیری در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 26 وقف جدید در استان به ثبت رسیده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار