• امروز یک شنبه ششم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه؛ مدیرکل اوقاف استان چهارمحال و بختیاری طی پیامی از کلیه خیرین، واقفین و مردم نوع دوست عزیز خواستار همدلی و کمک جهت آزادی زندانیان شد.
حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری در این پیام بیان کرد:
صمیمانه ترین سلامها و درودهای خویش را نثار جمع نوع دوست و خیر اندیشی می نمایم که هرساله با شرکت در کمک به آزادی زندانیان گره از مشکلات محرومترین و نیازمند ترین اقشار جامعه باز می کنند و تلاش می نمایند تا با عنایات حضرت باریتعالی زندگی بهتری را برای آنان رقم بزنند.
خداوند بزرگ را شاکریم که به ما و شما خیران و واقفان گرامی مجال و نعمت بزرگ خدمت به خانواده های محروم ، نیازمند و آسیب دیده را ارزانی داشت . امیدوارم با بهره گیری مطلوب از این فرصت ، عزم خود را برای جهاد خدمت و کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از حبس سرپرست خانواده به کار بریم .
گرچه در سال گذشته خدمات ارزشمندی توسط خیران و واقفین عزیز از سوی اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال وبختیاری جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد انجام شد که جای بسی خشنودی است، با این حال مشکلات و معضلات این بخش از جامعه به حدی است که نیاز به عزمی ملی و همیشگی دارد، چرا که تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.
پس امسال نیز همانطور که هفته ی وحدت موجبات وحدت ملل مسلمان را فراهم کرد ما نیز به نوبه ی خود در این امر خیر شرکت نموده و حال که در این هفته فرصتی فراهم شده خانواده ای را از چشم انتظاری برهانیم و زمینه آزادسازی آنها را فراهم سازیم.
به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری و با کمک خیرین و متولیان وقف و به مناسبت عید غدیر در شهریور سالجاری (98)؛ در راستای حمایت از نیازمندان و اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش، ۲۵ نفر از محکومین جرایم غیر عمدی استان با محکومیت 225 میلیون تومان آزاد شده و به آغوش خانواده بازگشتند.

با ارسال کمک های نوع دوستانه خود به شماره های زیر همه واقف باشیم:
حساب بانک مسکن:
شماره کارت: 8001-8001-2313-6280
شماره حساب: 14005279337
شماره شبا: 540140040000014005279337 IR:
بنام: سازمان اوقاف و امور خیریه
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار