• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

امامزادگان لردگان میعادگاه عاشقان سرور و سالار شهیدان در ایام محرم

امامزادگان لردگان میعادگاه عاشقان سرور و سالار شهیدان در ایام محرم

بسترسازی مناسب امامزادگان جهت پذیرایی از عزاداران اهل بیت

 یک شنبه 17 شهریور 1398   42  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام سید رضا شیرمردی از بسترسازی مناسب امامزادگان جهت پذیرایی از عزاداران اهل بیت در قالب اجرای طرح بصیرت عاشورایی در شهرستان لردگان خبر داد.
شیرمردی با اشاره به برگزاری طرح سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه شهرستان لردگان اظهار داشت: 4 امامزاده شاخص در این شهرستان مجری طرح سوگواره بصیرت عاشورایی بوده اند.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه لردگان با بیان اینکه همه ساله طرح بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه برگزار می‌شود گفت: امسال نیز طرح بصیرت عاشورایی از ابتدای ماه محرم در بقاع متبرکه و شاخص این شهرستان آغاز شد.
وی به برنامه های اجراشده در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود: برنامه های طرح مذکور در سه سطح در امامزادگان محمدبن علی منجرمویی، سید عباسعلی برجویی، احمدارمند و جعفرشیاسی برگزار گردید و برنامه شام غریبان نیز در این امامزادگان برگزار خواهد شد.
رئیس اوقاف لردگان در ادامه با بیان اینکه 1 مبلغ به این شهرستان اعزام شد و از مبلغین بومی نیز استفاده شد بیان کرد:این روحانیون در ایام ماه محرم برای برنامه های مختلفی از جمله نماز جماعت پاسخگویی به مسائل شرعی و دینی ،برنامه های فرهنگی، طرح خیمه های معرفت و......به بقاع متبرکه و روستاهای شهرستان اعزام گردیدند.
شیرمردی در پایان به برنامه های در پیش رو بمناسبت تاسوعا و عاشورا اشاره کرد و تصریح کرد: نماز ظهر عاشورا در امامزادگان شاخص این شهرستان برگزار می شود و روز عاشورا امامزادگان مقصد کلیه ی هیات ها و دسته جات عزاداری خواهد بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار