• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

آزادی 25 زندانی جرایم غیر عمد در استان چهارمحال و بختیاری

آزادی 25 زندانی جرایم غیر عمد در استان چهارمحال و بختیاری

مدیر کل اوقاف استان گفت:در راستای اجرای امینانه نیات واقفین وبا کمک خیرین 25 نفر از محکومین جرایم غیر عمدی آزاد شدند.

 یک شنبه 3 شهریور 1398   521  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری گفت: در راستای حمایت از نیازمندان و اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش، 25 نفر از محکومین جرایم غیر عمدی استان به همت اوقاف و با کمک خیرین و متولیان وقف کشور آزاد شدند
مدیرکل اوقاف گفت: در این راستا طبق جلسه ای که با سازمان امور زندان‌ها برای معرفی زندانیان مشمول شرایط خاص تشکیل شد، اسامی افراد مشمول این طرح اخذ و به سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام شد.
امیری افزود: در ابتدا مقرر بود تعداد 80 نفر از زندانیان کشور آزاد گردد که به همت خیرین و متولیان وقف تعداد زندانیان آزاد شده به 280 نفر رسید که از این تعداد 25 نفر از آنها که از استان چهارمحال و بختیاری بوده که بعد از طی مراحل قانونی ، آزاد و به آغوش خانواده و جامعه باز خواهند گشت.
امیری با تاکید بر اینکه نزدیک به 225میلیون تومان محکومیت مالی این زندانیان بوده است، عنوان کرد: این مبلغ هم از محل خیّرین استان چهارمحال و بختیاری و هم از خیّرین خارج از استان و همچنین از محل اجرای امینانه نیات واقفین نیک اندیش جمع‌آوری شده است.
حجت الاسلام امیری مديرکل اوقاف ضمن اشاره به اینکه گسترش وقف در زمينه هاي مختلف و درآمد موقوفات از جمله براي آزادي زندانيان از برنامه هاي کاري اوقاف می باشد گفت: تلاش مي کنيم با همت خیرین و افراد نوع دوست و درآمد موقوفات تا پايان سال تعداد ديگري از زندانيان جرائم غير عمد را آزاد کنیم.
وی در مورد نیازهای وقفی استان اظهار کرد: کمک به آزادی محکومین نیازمند جرائم غیرعمدی، فراهم کردن زمینه ازدواج جوانان و گسترش فعالیت‌های قرآنی از اصلی‌ترین نیازهای وقفی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار