• امروز پنج شنبه شانزدهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

17 مرداد ماه یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی»

17 مرداد ماه یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی»

حسن امیری مدیر کل اوقاف و امورخیریه به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مردادماه در پیامی خطاب به مدیران، خبرنگاران و عکاسان رسانه های جمعی، روز خبرنگار را به آنان تبریک گفت.

 پنج شنبه 17 مرداد 1398   65  0      

17 مرداد ماه یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید « محمود صارمی » می باشد، شهید گرانقدری که به معنای واقعی مصداق آیه«ن وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون» بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان چهارمحال و بختیاری حجت الاسلام والمسلمین حسن امیری مدیر کل اوقاف و امورخیریه به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مردادماه در پیامی خطاب به مدیران، خبرنگاران و عکاسان رسانه های جمعی، روز خبرنگار را به آنان تبریک گفت، متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد :

« ن وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون »

مدیران مسئول رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری
و خبرنگاران و عکاسان سختکوش و گرانمایه استان چهارمحال و بختیاری
با سلام و تحیات الهی

۱۷ مرداد ماه یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی » می باشد، شهید گرانقدری که به معنای واقعی مصداق آیه«ن وَ القَلَم وَ مَا یَسطرون» بود و فراغش بهانه ای شد برای گرامیداشت «روز خبرنگار» روزی از جنس حرمت و عشق به قلم.
این روز يادآور انسان‌هايي است که با قلم و زبان روشنگرشان راهي ميان تاريکي و ازدحام کلمات را ميگشايند و تصويري از آن را در جان و انديشه ما ترسيم مي‌کنند.
درعصري كه كثرت و سرعت تبادل اطلاعات، خبرنگاران امين را به سرمايه اي براي حفظ آگاهي جامعه بدل كرده است ، دانش و تعهد اصلي ترين سرمايه خبرنگاران در ايفاي رسالتشان درخدمت به مردم است؛ چرا كه تحقق جامعه ی پويا جز به مدد روشنگري و اطلاع رساني اصحاب رسانه صورت نخواهد پذيرفت .
آری همانگونه که همگان می دانیم خبرنگاران به عنوان حلقه های اتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع این خبرنگاران شجاع ، آگاه و متعهد هستند که به رسانه هویت و غنا می بخشند و به ارزش آن می افزایند.

بدینوسیله در آستانه این روز مبارک آن را خدمت کلیه خبرنگاران ، عکاسان و مدیران زحمتکش رسانه ها تبریک عرض می نمایم و دست یکایک شما عزیزان را برای کمک به توسعه و پیشرفت " فرهنگ وقف و عمل امینانه به آن و تبدیل امامزادگان و بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی " می فشارم .

همواره در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق ، سربلند و سلامت باشید.

حسن امیری
مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان چهارمحال و بختیاری 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار