• امروز دوشنبه هجدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

برگزاری جشن «ازدواج آسان» در امامزاده سیدمحمد(ع) فارسان

برگزاری جشن «ازدواج آسان» در امامزاده سیدمحمد(ع) فارسان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فارسان گفت: جشن ازدواج آسان یک زوج جوان در قالب طرح «پیوند آسمانی» در امامزاده سیدمحمد(ع) فارسان برگزار شد.

 یک شنبه 13 مرداد 1398   63  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری، روشن سراج الدین میرقائد گفت: به مناسبت سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) جشن «پیوند آسمانی» در محل امامزاده سید محمد(ع) فارسان برگزار شد.
سراج بیان کرد: این زوج جوان که خود را از عاشقان و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت(ع) می دانند تصمیم گرفتند که زندگی مشترک خود را درجوار آستان مقدس امامزاده سیدمحمد(ع) با حضور خانواده، اقوام و اقشار مختلف مردم، برگزار نمایند.
وی با اشاره به اینکه یکی از سیاست ‌های سازمان اوقاف ، ترویج موقوفات با نیات جدید و ایجاد وقف ‌های مشارکتی است، تاکید کرد: همت بلند خیرین و واقفان می‌ تواند زمینه بهره‌ مندی بیشتر زوج‌ های جوان از مواهب این طرح را فراهم کند.
رئیس اداره اوقاف فارسان از خیرین و افرادی که تمکن مالی دارند خواست که در راستای کمک هزینه ازدواج جوانان، خرید جهیزیه و... در این شهرستان وقف نمایند.
شایان ذکر است در این آئین خطبه عقد این زوج جوان در محل امامزاده سیدمحمد(ع) جاری شد و از طرف اداره اوقاف فارسان هدیه ای به رسم یادبود به این زوج جوان اهدا شد.
روشن سراج الدین میرقائد در پایان از برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور نوجوانان در امامزاده پیرابراهیم(ع) گوجان بهمراه اجرای سرود توسط نوجوانان ، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز و... خبر داد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار