• امروز پنج شنبه بیست و هشتم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مسابقه عکاسی

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

تفاهم نامه همکاری با ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجدچهارمحال و بختیاری

تفاهم نامه همکاری با ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجدچهارمحال و بختیاری

مدیرکل اوقاف استان از عقد تفاهم نامه همکاری بین ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد با اداره کل اوقاف استان خبر داد

 سه شنبه 21 خرداد 1398   58  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین امیری  در این جلسه گفت: جهت ارتقاء سطح همکاری فرهنگی، هنری و بهره گیری از امکانات مشترک بین دو ارگان این تفاهم نامه منعقد شده است.
امیری در این جلسه بیان کرد: به منظور توسعه و هدفمندی فعالیت های فرهنگی، اجتماعی ، پرهیز از موازی کاری، همچنین ارتقاء سطح همکاری های فرهنگی- اجتماعی و هنری و بهره گیری بهینه از امکانات موجود در جهت تحقق اهداف مشترک، تفاهم نامه ای میان اداره کل اوقاف و امور خیریه و ستاد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان تنظیم شد.
وی با اشاره به اینکه مساجد و بقاع در کنار هم باید فعالیت و همکاری داشته باشند گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل بقاع و امامزادگان جهت اقدامات فرهنگی هنری از سوی ستاد فرهنگی هنری مساجد و همچنین با آغار طرح نشاط معنوی، اداره اوقاف از ظرفیت بقاع در جهت رونق فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد به نحو احسن حمایت می کند.
در پایان محمد رضا مظاهری مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری ابراز کرد: انعقاد این تفاهم نامه در راستای توسعه همکاری ۲ جانبه، ارتقای مشارکت در زمینه های مرتبط با فعالیت های فرهنگی به ویژه فعالیت های  مرتبط با اوقات فراغت تابستانه با عنایت به ظرفیت های متعالی صورت گرفته است.
وی بابیان اینکه پر کردن اوقات فراغت با برگزاری کلاس های متنوع یکی از وظایف مسئولین فرهنگی استان است گفت: با این تعامل، جوانان و نوجوانان در هر جایی از استان می توانند به راحتی در کلاس های اوقات فراغت کانون های مساجد و طرح نشاط معنوی اوقاف شرکت کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار