• امروز سه شنبه شانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز خدمت الکترونیک

سامانه مدیریت خدمات دولت

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

مزایده ها

نطرسنجی

اولین موقوفه مشارکتی استان

طرح ملی شمیم خدمت

دعوت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

دعوت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

مسلمانان جهان خوب می دانند که قدس عزیز نخستین قبله آنها است و ملت مظلوم فلسطین سالهاست که اسیر زائده سرطانی استعمارگران دنیا یعنی صهیونیست هستند.

 پنج شنبه 9 خرداد 1398   757  0      

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس مبدأ بیداری مسلمانان است. حضرت امام (ره)
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری، همگام با ملت شریف ایران و مردم ولایت مدار استان چهارمحال و بختیاری در اعلام همبستگی و حمایت از آرمان مقدس آزادی فلسطین و قدس عزیز بیانیه ای صادر کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ،روز جهانی قدس یادآور یک تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان و مردم آزاده در سراسر جهان است تا با برگزاری مراسمی نمادین ، با شکوه و گسترده ، حمایت خود را از حقوق قانونی مردم فلسطین و مخالفت با اشغالگران صهیونیست جلوه گر سازند.
در این بیانیه با اشاره به پیروزی‌های رزمندگان مقاومت فلسطین در برابر ارتش رژیم صهیونسیتی آمده است: رزمندگان فلسطینی در این نبرد نابرابر، با مقاومت جانانه در برابر ارتش تا بن دندان مسلح و خونخوار رژیم صهیونیستی علاوه بر ناکام گذاشتن اهداف پلید این رژیم در از بین بردن سلاح مقاومت، با وارد کردن تلفات و خسارات متعدد به دشمن صهیونیستی بار دیگر ثابت کردند که تنها راه حل مسئله فلسطین نه سازشکاری سیاسی بلکه مبارزه با رژیم اشغالگر است.
در ادامه بیانیه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ضمن اشاره به جنایات گروه‌های تکفیری مورد حمایت غرب در عراق و سوریه آمده است: سکوت گروه‌های تکفیری که به نام اسلام و جهاد در کشورهای اسلامی مشغول قتل و جنایت هستند در برابر حمله رژیم صهیونیستی به غزه بار دیگر نشان داد که قضیه فلسطین و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس بزرگترین معیار برای تشخیص صداقت مدعیان پیروی از اسلام در دنیاست.
در بیانیه اوقاف استان چهارمحال و بختیاری، از ادارات تابعه، اصحاب وقف، متولیان موقوفات و خدام بقاع متبرکه، هیات امنا، خیران و جامعه قرآنی کشور و عموم مردم روزه دار و مؤمن ایران اسلامی برای حضور به هم فشرده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین دعوت شده است.
امید است با حضور پرشور مردم روزه دار و متدین در راهپیمایی روز جهانی قدس، زمینه ظهور منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) و آزادسازی اراضی اشغالی فراهم شود. ان شاء الله
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار