• امروز دوشنبه ششم بهمن 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

دعوت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

دعوت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

مسلمانان جهان خوب می دانند که قدس عزیز نخستین قبله آنها است و ملت مظلوم فلسطین سالهاست که اسیر زائده سرطانی استعمارگران دنیا یعنی صهیونیست هستند.

 پنج شنبه 9 خرداد 1398   683  0      

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس مبدأ بیداری مسلمانان است. حضرت امام (ره)
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری، همگام با ملت شریف ایران و مردم ولایت مدار استان چهارمحال و بختیاری در اعلام همبستگی و حمایت از آرمان مقدس آزادی فلسطین و قدس عزیز بیانیه ای صادر کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ،روز جهانی قدس یادآور یک تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان و مردم آزاده در سراسر جهان است تا با برگزاری مراسمی نمادین ، با شکوه و گسترده ، حمایت خود را از حقوق قانونی مردم فلسطین و مخالفت با اشغالگران صهیونیست جلوه گر سازند.
در این بیانیه با اشاره به پیروزی‌های رزمندگان مقاومت فلسطین در برابر ارتش رژیم صهیونسیتی آمده است: رزمندگان فلسطینی در این نبرد نابرابر، با مقاومت جانانه در برابر ارتش تا بن دندان مسلح و خونخوار رژیم صهیونیستی علاوه بر ناکام گذاشتن اهداف پلید این رژیم در از بین بردن سلاح مقاومت، با وارد کردن تلفات و خسارات متعدد به دشمن صهیونیستی بار دیگر ثابت کردند که تنها راه حل مسئله فلسطین نه سازشکاری سیاسی بلکه مبارزه با رژیم اشغالگر است.
در ادامه بیانیه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ضمن اشاره به جنایات گروه‌های تکفیری مورد حمایت غرب در عراق و سوریه آمده است: سکوت گروه‌های تکفیری که به نام اسلام و جهاد در کشورهای اسلامی مشغول قتل و جنایت هستند در برابر حمله رژیم صهیونیستی به غزه بار دیگر نشان داد که قضیه فلسطین و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس بزرگترین معیار برای تشخیص صداقت مدعیان پیروی از اسلام در دنیاست.
در بیانیه اوقاف استان چهارمحال و بختیاری، از ادارات تابعه، اصحاب وقف، متولیان موقوفات و خدام بقاع متبرکه، هیات امنا، خیران و جامعه قرآنی کشور و عموم مردم روزه دار و مؤمن ایران اسلامی برای حضور به هم فشرده در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین دعوت شده است.
امید است با حضور پرشور مردم روزه دار و متدین در راهپیمایی روز جهانی قدس، زمینه ظهور منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) و آزادسازی اراضی اشغالی فراهم شود. ان شاء الله
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار