• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

نطرسنجی

میز خدمت الکترونیک

مزایده ها

سامانه شکايات

مراسم گرامیداشت وفات حضرت خدیجه کبری(س) در امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون(س) شهرکرد

مراسم گرامیداشت وفات حضرت خدیجه کبری(س) در امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون(س) شهرکرد

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان شهرکرد از برگزاری مراسم گرامیداشت وفات نخستین بانوی جهان اسلام در جوار امامزادگان دوخاتون(س) خبر داد.

 چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398   90  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امورخیریه استان چهارمحال و بختیاری؛ عسگرزمانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی گفت: مراسم تکریم و بزرگداشت بانوی رسالت، حضرت خدیجه (س)  با حضور هیأت مذهبی و عاشقان و شیفتگان خاندان عصمت و طهارت(س) در آستان مقدس امامزادگان دوخاتون(س) شهرکرد برگزار گردید.
وی گفت در مراسم بزرگداشت وفات حضرت خدیجه (س) نخستین زن مسلمان، همسر و حامی حضرت رسول اکرم (ص) و مادر حضرت زهرای بتول (س) به ذکر مصیبت در رثای این بانوی بزرگوار پرداخته شد. و ثواب تلاوت کلام الله مجید به روح این بانوی ایثارگر هدیه گردید.
زمانی افزود: این مراسم قبل از جزءخوانی قرآن کریم در محل امامزادگان دوخاتون(س) برگزار شد و پس از اتمام جزخوانی از زائران با افطاری ساده پذیرایی شد. .
رئیس اوقاف شهرکرد ادامه داد: غرفه های مشاوره و پاسخگویی به سوالات شرعی با حضور فعال مبلغین  از ابتدای ماه مبارک در محل امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون دایر و تا پایان ماه مبارک رمضان برپا می باشد..
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار