• امروز چهارشنبه یکم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

برگزاری کمیسیون ها وکارگروه های  تخصصی جهت ارتقا بهره وری موقوفات و توسعه بقاع متبرکه استان

برگزاری کمیسیون ها وکارگروه های تخصصی جهت ارتقا بهره وری موقوفات و توسعه بقاع متبرکه استان

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان گفت: جهت ارتقاء بهره وری موقوفات و توسعه بقاع متبرکه نیازمند بسیج همگانی کارکنان ، هیأت امناء و دست اندرکاران امر می باشیم

 سه شنبه 20 آذر 1397   349  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف وامورخیریه چهارمحال وبختیاری حجت الاسلام و المسلمین امیری از کارگروه های تخصصی در جهت ارتقاء بهره وری موقوفات استان خبر داد.
وی گفت موقوفات استان بصورت ویژه در این کارگروه ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرند و کارشناسان وصاحب نظران مربوطه از داخل وخارج از مجموعه اوقاف بر حسب موضوع دعوت می شوند و موارد بصورت خاص و با خرد جمعی و کارشناسی مورد بررسی قرار می گیرد
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان افزود: امید است با استمرار این گونه جلسات تخصصی در موضوع موقوفات، گامی ارزشمند برداشته شود و شاهد تحول عظیم در حوزه سرمایه گزاری و بهره وری بهتر موقوفات باشیم.
امیری گفت: در این کارگروه ها پیشنهادات سرمایه گزاری در موقوفات استان مورد بررسی قرار می گیرد.
وی در پایان افزود: کارگروه های تخصصی بهره وری اقتصادی موقوفات، توسعه بقاع متبرکه، ترویج فرهنگ وقف، منابع انسانی بقاع متبرکه و اجرای نیات موقوفات بصورت مستمر در استان برگزار می گردد. هم استانی های عزیز جهت سرمایه گزاری وارائه نظرات وپیشنهادات میتوانند سهم مهمی در ارتقاء این کمیسیون ها وکارگروه ها داشته باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار