• امروز پنج شنبه یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

نشست مشترک مدیران کل اوقاف و امورخیریه وثبت اسناد واملاک چهارمحال وبختیاری برگزار شد

نشست مشترک مدیران کل اوقاف و امورخیریه وثبت اسناد واملاک چهارمحال وبختیاری برگزار شد

این دیدار در راستای تعاملات و همکاری هر دو سازمان جهت صدور اسناد موقوفه واماکن مذهبی استان برگزار گردید.

 چهارشنبه 25 مهر 1397   76  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف وامورخیریه چهارمحال وبختیاری ، حجت‌الاسلام امیری در کارگروه مشترک اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و اداره کل ثبت اسناد استان اظهار داشت: ثبت اسناد نقشی مهم و کلیدی در تثبیت مالکیت موقوفات دارد و تاکنون اقدامات خوبی در راستای صدور اسناد مالکیت مساجد، بقاع متبرکه و موقوفات انجام شده است .
وی اضافه کرد: این نشست به منظور بررسی مسائل و مشکلات صدور اسناد مالکیت موقوفات و تبدیل اسناد دفترچه ای به تک برگی در اداره ثبت اسناد برگزار شده است که امیدوار هستیم به صورت مستمر در طول سال نیز مورد توجه قرار گیرد.
بهرسی مدیر کل ثبت اسناد واملاک چهارمحال وبختیاری توجه به امر صدور سند برای بقاع، اماکن متبرکه و موقوفات را اعتقاد و وظیفه شرعی دانست و بر لزوم گام بر داشتن در این زمینه به صورت همه جانبه تأکید کرد.
وی گفت: با توجه به اینکه هدف اداره اوقاف و امور خیریه هدفی مبارک و برای احقاق حقوق موقوفات و بقاع متبرکه است، از این رو در تلاش هستیم که بتوانیم در جهت رفع مسائل و نواقص ومشکلات پیش روی این سازمان کمک شایانی کنیم.
در پایان این جلسه مقرر شد این کارگروه هر دو هفته یک بار به طور مستمر برگزار شود و برای حل بهتر مسائل و مشکلات موقوفات به تفکیک شهرستان‌ها، پرونده‌ها مجزا و به صورت موردی ، اتخاذ تصمیم صورت گیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار