• امروز پنج شنبه یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

انعقادتفاهم‌نامه همکاری جهت رسیدگی به نیازهای مستمندان چهارمحال و بختیاری

انعقادتفاهم‌نامه همکاری جهت رسیدگی به نیازهای مستمندان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای رسیدگی همه‌جانبه به نیازهای مستمندان و ضعفای جامعه در این استان تفاهم‌نامه‌ای بین این اداره‌کل و کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد شد.

 شنبه 31 شهریور 1397   45  0      


به گزارش روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام حسن امیری در حاشیه امضا تفاهم‌نامه با مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) استان گفت: در راستای رسیدگی همه‌جانبه به نیازهای مستمندان و ضعفای جامعه تفاهم‌نامه‌ای بین این اداره‌کل و کمیته امداد این استان منعقد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری افزود: این تفاهم‌نامه با موضوع شناسایی و همکاری در موضوعات فی‌مابین دو اداره‌کل، تعامل و همفکری در خصوص رسیدگی به وضعیت محرومان، کارآفرینی و خوداشتغالی مددجویان، استفاده بهینه از منابع طرفین و هم‌افزایی در ارائه خدمت و... صورت گرفت.
وی با اشاره به اینکه در تفاهم‌نامه صورت گرفته تعهداتی برای دو دستگاه اوقاف و امور خیریه و کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شد.
امیری ادامه داد: پذیرش افراد معرفی شده از سوی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری جهت بررسی و در صورت احراز شرایط قانونی حمایت از آن‌ها‌، تخصیص بخشی از کمک‌های مردمی کالایی به افراد معرفی شده توسط اوقاف و امور خیریه استان، همکاری و مشارکت برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و قرآنی، همکاری در تشکیل انجمن یاوران وقف و... ازجمله تعهدات اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه و چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: این اداره‌کل نیز متعهد شد تا در تعریف و اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری در جهت جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، تأمین خدام بقاع متبرکه با اولویت افراد معرفی شده از سوی کمیته امداد، تبلیغ و اطلاع‌رسانی جهت ایجاد موقوفات مرتبط با حوزه کاری کمیته امداد و... با این اداره‌کل همکاری داشته باشد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: مدت اجرای این تفاهم‌نامه از زمان انعقاد به مدت دو سال است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار