• امروز یک شنبه بیست و هفنم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ازابتدای سال تاکنون :10  وقف جدید در چهارمحال و بختیاری ثبت شد

ازابتدای سال تاکنون :10 وقف جدید در چهارمحال و بختیاری ثبت شد

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت : از ابتدای سال جاری جاری تاکنون 10 وقف جدید در چهارمحال و بختیاری به ارزش دو میلیارد تومان به ثبت رسید.

 شنبه 20 مرداد 1397   41  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امورخیریه چهارمحال وبختیاری ،حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی محمدی  اظهار داشت: سال گذشته 28 مورد وقف در استان چهارمحال و بختیاری ثبت شده است و از ابتدای سال جاری تاکنون نیز 10 مورد وقف جدید به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد افزایش داشته است.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری یادآور شد: ارزش ریالی موقوفات در سال گذشته چهار میلیارد و 500 میلیون تومان و همچنین موقوفات جدید در سال جاری نیز مبلغی بالغ بر دو میلیارد تومان می‌باشد.
حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی عنوان کرد: سال گذشته جذب مشارکت‌های مردمی در غالب طرح مودت مبلغی بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است.
وی در ادامه گفت: برنامه‌های فرهنگی زیادی به منظور اشاعه و ترویج فرهنگ وقف در استان انجام شده و همچنین وقف باید به عنوان یک امر مهم در جامعه قلمداد شود چرا که بخشی از مشکلات جامعه از این طریق برطرف خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار