• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

بازارچه امامزاده حمزه علي (ع) افتتاح شد

بازارچه امامزاده حمزه علي (ع) افتتاح شد

59 باب مغازه ي بازارچه امامزاده حمزه علی(ع) با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان بروجن افتتاح شد و زمينه ي اشتغال 100 نفر را فراهم نموده است.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   61  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امورخیریه چهارمحال وبختیاری، حجت الاسلام نصراله سلیمانی رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان بروجن از افتتاح 59 باب مغازه تجاری در بقعه متبرکه حمزه علی(ع) بخش بلداجی خبرداد و گفت:با افتتاح این مجموعه زمینه اشتغال 100 نفر بصورت مستقیم و 400 نفر بصورت غیر مستقیم فراهم شده است.
وی با اشاره به اینکه با افتتاح این بازارچه زمینه رفاه و آسایش بیشتر زائرین محترم این آستان را فراهم می کندگفت:بازارچه بقعه متبرکه پیشرفت 70% داشته و تا ماه آینده نواقص آن برطرف و تکمیل می گردد.
رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان بروجن افزود: در سال جاری علاوه بر ساخت بازارچه بقعه،عملیات ساخت 56  زائرسرا جهت اسکان مسافرین و زائرین آغاز و تکمیل شد و مورد بهره برداری مسافرین وزوار این آستان قرار گرفته است.
مسعود ملکي فرماندار شهرستان بروجن در جریان افتتاح بازارچه  با بيان اينکه اين امامزاده بعنوان امامزاده شاخص استان در فصول بهار و تابستان بويژه ايام تعطيل پذيراي بيش از 20 هزار مسافر و گردشگر از اقصي نقاط کشور مي باشد، افزود: با اين اقدام زمينه توسعه و رونق کسب و کار اهالي و ارائه ي خدمات مطلوب تر به زائران فراهم شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار