• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

بازدید مدیر کل بقاع متبرکه واماکن مذهبی سازمان اوقاف از امامزاده حمزه علی(ع)

بازدید مدیر کل بقاع متبرکه واماکن مذهبی سازمان اوقاف از امامزاده حمزه علی(ع)

حمید عسگری مدیرکل بقاع متبرکه واماکن مذهبی سازمان اوقاف از بقاع متبرکه شهرستان بروجن بازدید کرد.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   86  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف وامورخیریه چهارمحال وبختیاری، حجت الاسلام امیری مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان بهمراه مدیر کل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف با حضور در شهرستان بروجن از بقاع متبرکه این شهرستان بازدید کردند.
حجت الاسلام نصرالله سلیمانی رییس اداره اوقاف شهرستان بروجن طی بازدید از بقعه متبرکه حمزه علی (ع) اظهار کرد: آستان مقدس امامزاده حمزه‌علی واقع در بخش بلداجی یکی از امام‌زادگان باکرامت است که همه ساله تعداد زیادی از مردم و شیفتگان اهل بیت(ع) از سراسر استان‌های همجوار زائر این امامزاده می‌شوند.
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بروجن افزود: در کنار سایر بقاع متبرکه به آستان مبارک امام‌زاده حمزه‌علی، نگاه ویژه داشته‌ایم و در خصوص ساماندهی و توسعه مراکز رفاهی و خدماتی در شان زائران تمام تلاش امکانات خود را به کار گرفته‌ایم.
سلیمانی با بیان اینکه در ایام تابستان مدیر داخلی و پرسنل امامزاده به صورت شبانه روزی درصدد خدمت‌دهی هستند، تصریح کرد: در ایام تابستان با حضور انبوهی از جمعیت در این امامزاده کم و بیش کمی و کاستی‌هایی هست که در تلاش برای رفع آن در سال‌های آتی هستیم.
وی با بیان اینکه در سال‌های آتی ساختمان جدید امامزاده آماده استفاده خواهد بود، خاطرنشان کرد: در جهت تامین خدمات رفاهی مسافرین، تعمیر و مرمت 6 مجموعه سرویس بهداشتی، اجرای فنداسیون بازارچه جدید، نصب تابلوهای راهنمایی مسیر و تامین و بازسازی سیستم آبرسانی تاکنون انجام شده است.
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بروجن در ادامه افزود: در راستای تامین رفاه حال زائران امامزاده حمزه‌علی خدماتی چون حفر چاه آب شرب، آسفالت‌ریزی و پیگیری جهت مرمت و به‌سازی مسیرهای منتهی به امام‌زاده و ایجاد مسیر جدید شهرکرد- بروجن، توسعه فضای سبز و احداث سکو تاکنون انجام شده است.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار