• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

مهلت ثبت نام در مسابقات سراسری قرآن کریم تمدید شد

مهلت ثبت نام در مسابقات سراسری قرآن کریم تمدید شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال وبختیاری از تمدید مهلت ثبت نام در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه بزرگسالان خبر داد.

 یک شنبه 19 فروردین 1397   255  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف و امورخیریه چهارمحال وبختیاری حجت الاسلام مرتضی عزیزی ،گفت: مهلت ثبت نام در بخش آوایی مسابقات در رشته های حفظ و قرائت و اذان و دعاخوانی تا 30 فروردین ماه و در بخش معارفی تا 10 اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد.
وی ادامه داد: چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه بزرگسالان در سال جاری در 2 رشته آوایی انفرادی شامل رشته‌های حفظ 5، 10، 20 و حفظ کل، قرائت، ترتیل، دعاخوانی و اذان ویژه برادران و در رشته های معارفی شامل تفسیر نمونه سوره حجر، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم و حفظ و معارف احادیث در سراسر کشور برگزار می‌شود.
به گفته عزیزی شرکت کنندگان مجازند همزمان در یکی از رشته های آوایی انفرادی و معارفی شرکت کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری افزود: آزمون رشته های معارفی در مرحله شهرستانی به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
عزیزی با اشاره به شرایط شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات اظهار کرد: داشتن تابعیت ایرانی در مسابقات فردی و گروهی، عدم اشتغال به تحصیل در مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، داشتن حداقل سن 18 سال و حداکثر 40 سال از شرایط شرکت در این مسابقه است.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات در محل سکونت هر شرکت کننده در هر شهرستان برگزار می شود، گفت: شرکت کنندگان در مسابقات فقط می توانند در یک شهرستان شرکت کنند در غیر اینصورت در هر مرحله از مسابقات که خلاف موضوع اثبات شود، موجب حذف شرکت کننده خواهد شد.
بنابراین گزارش، علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام در این دوره از مسابقات به سایت رسمی مسابقات قرآن به آدرس quraniran.ir و یا به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ها مراجعه کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار