• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

اسکان 7 هزار نفر دربقاع متبرکه چهارمحال وبختیاری

اسکان 7 هزار نفر دربقاع متبرکه چهارمحال وبختیاری

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: در تعطیلات عید نوروز97 در طرح آرامش بهاری 7 هزار نفر در بقاع متبرکه استان اسکان یافتند.

 چهارشنبه 15 فروردین 1397   146  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف و امورخیریه چهارمحال وبختیاری،حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی عزیزی  گفت و: از مجموع یک و نیم میلیون زائر بقاع متبرکه استان 7 هزار نفر در بقاع اسکان یافته‌اند.
وی افزود: امال طرح آرامش بهاری در 45 بقعه متبرکه استان اجرا که 18 بقعه دارای خیمه معرفت و 20 بقعه نیز امکان پذیرش مسافر داشتند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری بیان کرد: طرح آرامش بهاری در جوار بقاع متبرکه استان از 28 اسفند ماه آغاز و تا 15 فروردین ماه در استان ادامه دارد که در این طرح بیش از 100 نفر فعالیت می‌کنند.
عزیزی خاطرنشان کرد: برپایی خیمه‌های معرفت در بقاع شاخص، اجرای مراسم لحظه تحویل سال، قرائت دعای لحظه تحویل سال، ایجاد غرفه‌های گفتمان دینی، مشاوره برای خانواده و جوانان، نقاشی و عفاف و حجاب از جمله فعالیت‌های این طرح است.
وی تصریح کرد: طرح نوروزی آرامش بهاری با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، با استفاده از ظرفیت تعطیلات نوروزی، تقویت باورهای دینی و مذهبی و ارتقاء سطح فکری و فرهنگی زائران و مسافران نورزی، تبلیغ و ترویج سنت‌های اصیل اسلامی در عید نوروز و خدمت‌رسانی مطلوب به زائران اماکن متبرکه برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار