• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

250 هزار زائر از بقاع متبرکه چهارمحال و بختیاری دیدن کردند

250 هزار زائر از بقاع متبرکه چهارمحال و بختیاری دیدن کردند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: 250 هزار زائر از ابتدای تعطیلات عید نوروز تا پایان روز ششم فروردین در قالب طرح آرامش بهاری از بقاع متبرکه استان دیدن کردند.

 چهارشنبه 8 فروردین 1397   183  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف وامورخیریه چهارمحال وبختیاری،حجت الاسلام مرتضی عزیزی گفت: امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون شهرکرد، امامزاده حمزه علی بلداجی، سیدمحمد بارده، سید بهاالدین محمد شیخ شبان و محمد ابن علی منجرمویی لردگان بیشترین تعداد زائران را داشته است.
وی تصریح کرد: سال گذشته در طرح آرامش بهاری بیش از 2 ‌میلیون و 500 هزار نفر از بقاع متبرکه استان بازدید کردند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری افزود: بیش از 101 بقعه متبرکه در استان به عنوان یادگاران رسول مکرم (ص) وجود دارد که 45 بقعه با برنامه‌ریزی لازم، در حال اجرای طرح آرامش بهاری است.
عزیزی ادامه داد: همچنین خیمه های معرفت در قالب طرح آرامش بهاری در 18 بقعه متبرکه دایر شده تا خدمات لازم به زائران ارائه شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال وبختیاری افزود: 30 نفر از روحانیان و مبلغان اعزامی از استان قم در بقاع متبرکه استان برای اجرای بهتر طرح آرامش بهاری حضور دارند.
اقامه نماز جماعت، برپایی غرفه‌های کودک و نوجوان، عفاف و حجاب، روانشناسی و پاسخگویی به سوالات و شبهات دینی، ارائه خدمات اسکان موقت به زائرین وگردشگران و آموزش های سبک زندگی اسلامی از برنامه‌های طرح آرامش بهاری است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار