• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

میزبانی بقاع متبرکه چهارمحال وبختیاری از 100هزار زائر وگردشگر

میزبانی بقاع متبرکه چهارمحال وبختیاری از 100هزار زائر وگردشگر

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال وبختیاری ازمیزبانی بقاع متبرکه استان از 100 هزار نفر زائر و گردشگر از لحظه سال تحویل تا امروز در بقاع متبرکه استان خبر داد.

 جمعه 3 فروردین 1397   199  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف و امورخیریه چهارمحال وبختیاری، حجت‌الاسلام مجتبی محمدی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال وبختیاری اظهار داشت: از ابتدای سال 1397 ولحظه تحویل سال در قالب طرح آرامش بهاری 100 هزار زائر و گردشگر در بقاع متبرکه استان حضور یافته است.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال وبختیاری خاطرنشان کرد: سال گذشته در طرح آرامش بهاری بیش از دو‌میلیون و 500 هزارنفر از بقاع متبرکه استان بازدید کرده و ثلاله پاک ائمه اطهار را زیارت کردند.
محمدی، افزود:‌ بیش از 101 بقعه متبرکه در استان به عنوان یادگاران رسول مکرم(ص) وجود دارد که 45 بقعه با برنامه‌ریزی لازم، در حال اجرای طرح آرامش بهاری است.
وی با بیان اینکه باید خدمات خوب فرهنگی، اعتقادی و اطلاعات عمومی در خصوص بقاع متبرکه شهرستان مورد نظر قرار بگیرد، تصریح کرد: خیمه‌های معرفت در 18 بقعه متبرکه دایر شده است تا خدمات لازم در غرفه‌های آن به زائران ارائه شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال وبختیاری اظهار داشت: 30 نفراز روحانیان و مبلغان اعزامی از استان قم در بقاع متبرکه استان برای اجرای بهتر طرح آرامش بهاری حضور دارند و از قبل نیز آمورش‌های لازم را فرا گرفتند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار