• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دشمن به دنبال انحراف جوانان است / ولایت پشتوانه انقلاب است

دشمن به دنبال انحراف جوانان است / ولایت پشتوانه انقلاب است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه دشمن با نفوذ فرهنگی و فضای مجازی سعی در انحراف جوانان دارد، گفت: جوانان و نوجوان باید خیلی در راستای استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هوشیار باشند.

 پنج شنبه 19 بهمن 1396   155  0      


به گزارش وابط عمومی اوقاف و امورخیریه چهارمحال وبختیاری، مرتضی عزیزی در مراسم جشن تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی در مسجد جامع شهر سامان با تبریک 39سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، اظهار داشت: وظیفه همه ما است که دستاورد های نظام جمهوری اسلامی را برای تمامی اقشار جامعه به خصوص جوانان و نسل سوم و چهارم جامعه تبیین و تشریح کنیم.
عزیزی با اشاره بر اینکه بی انصافی است که در مورد دستاورد ها و خدمات نظام جمهوری اسلامی در جامعه سیاه نمایی صورت گیرد، بیان داشت: کسی که از افتخارات نظام جمهوری اسلامی سخن نگویید خائن است و علاوه بر نقاط منفی باید نقاط مثبت نیز به جوانان گفته شود.
وی با بیان اینکه در زمان قبل از انقلاب از لحاظ سیاسی کسی جرا حرف زدن نداشت ، فقر و محرومیت با توجه بر اینکه جمعیت کشور کمتر بود در کشور بیداد کرده بود، عنوان کرد: از لحاظ اقتصادی کشور ایران وابسته به کشور های خارجی بود و تمامی کالا های آمریکایی و غربی مورد استفاده بود و هیچ گونه کالایی در ایران تولید نمی شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از لحاظ فرهنگی مشکلات فرهنگی و فحشا و منکر در جامعه قبل از انقلاب زیاد بود، اذعان داشت: در حال حاضر در تمامی زمینه ها بعد از انقلاب پیشرفت های صورت گرفته است.
مرتضی عزیزی با بیان اینکه در فضای مجازی باید کمی بیشتر وارد شد و فرهنگ سازی در این زمینه در جامعه صورت گیرد ، عنوان کرد: در حال حاضر دشمن با نفوذ فرهنگی سعی دارد که به کشور لطمه وارد کند.
عزیزی با اشاره بر اینکه جوانان و نوجوان باید خیلی در راستای استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هوشیار باشند ، اذعان داشت: دشمن سعی دارد قشر جوان و به خصوص فرزندان مسئولین، ائمه جمعه , نمانیدگان مجلس و .... را منحرف کند.
وی با بیان اینکه همه ما باید حول محور ولایت در حرکت باشیم ، افزود: اگر رهبری نبود هیچ دولتی نمی توانست در کشور دوام بیاورد و اگر ولایت نبود انقلاب از هم پاشیده شده بود .
وی با اشاره بر اینکه گرانی، تورم و مشکلات معیشتی در جامعه وجود دارد ، بیان داشت: باید اصل نظام را حفظ و حمایت کرد چرا که برای به ثمر رسیدن این انقلاب و نظام خون های زیادی از جوانان این مملکت در راستای اعتلا و ماندگاری انقلاب و نظام ریخته شده است.
عزیزی تاکید کرد: برای خطای چندین نفر در جامعه نباید تمام نظام و اصل نظام زیر سوال برود .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار