• امروز یک شنبه بیست و هفنم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت‌نام بیش از 2000 نفر در مسابقات حفظ و مفاهیم قرآن کریم چهارمحال وبختیاری

ثبت‌نام بیش از 2000 نفر در مسابقات حفظ و مفاهیم قرآن کریم چهارمحال وبختیاری

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: در پایان ثبت‌نام برای حضور در مسابقات حفظ و مفاهیم قرآن کریم تعداد ثبت‌نام کنندگان در این آزمون در چهارمحال و بختیاری به 2 هزار و 213 نفر رسید.

 سه شنبه 10 بهمن 1396   250  0      


به گزارش روابط عمومی اوقاف وامورخیریه چهارمحال وبختیاری، حجت‌الاسلام مرتضی عزیزی گفت‌: زمان ثبت‌نام کنندگان در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم به پایان رسیده است.

وی افزود: در پایان ثبت‌نام برای حضور در مسابقات حفظ و مفاهیم قرآن کریم تعداد ثبت‌نام کنندگان در این آزمون در چهارمحال و بختیاری به 2 هزار و 213 نفر رسید.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری عنوان داشت: ثبت‌نام کنندگان مسابقات حفظ و مفاهیم قرآن کریم در کل کشور 241 هزار و 211 نفر هستند.

عزیزی با اشاره به اینکه عکس قرآن‌آموزان بر روی کارت ورود به جلسه و پاسخ‌نامه وی درج خواهد شد و با کارت شناسایی قرآن آموز در روز آزمون مطابقت داده می‌شود، تأکید کرد: تنها افرادی می‌توانند وارد جلسه آزمون شوند که عکس مناسب در فرم ثبت‌نام بارگذاری کرده باشند.

وی خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است تمامی عکس‌ها توسط ستاد برگزاری بررسی شده و عکس‌های نامرتبط حذف می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری عنوان داشت: لازم است تمامی افراد فاقد عکس مناسب تا 19 بهمن با مراجعه به صفحه کاربری خود عکس صحیح خود را بارگذاری نمایند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار