• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قران کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فعال قرانی:برکات قرآن در زندگی من ملموس است

فعال قرانی:برکات قرآن در زندگی من ملموس است

فاطمه اسدی نفر اول چهلمین دوره مسابقات قران کریم اوقاف وامورخیریه چهارمحال وبختیاری گفت: تمام چیزهایی که من در زندگی به آن‌ها دست پیدا کردم به خاطر لطف خداوند و برکات قرآن در زندگی من بوده است.

 دوشنبه 4 دی 1396   102  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف وامورخیریه چهارمحال وبختیاری به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، قرآن کتاب مقدس دین اسلام و معجزه پیامبراکرم (ص) است و در باور مسلمانان این کتاب آسمانی سخنان خداوند است که به‌صورت وحی از سوی جبرئیل بر پیامبراکرم (ص) نازل شده است و اصلی‌ترین منبع وحی در اسلام به‌شمار می‌آید.

زندگی حقیقی و حیات طیبه در پرتو علم به دستورها و رهنمودهای قرآن‌کریم شکل می‌گیرد، زیرا برنامه زندگی بشر و روش‌های درست زیستن را به انسان می‌آموزد و دربرگیرنده تمام ابعاد زندگی بشر است.

صفای دل، باروری ایمان، تخفیف گناهان، برخورداری از ثواب فرشتگان و پیامبران، درمان بیماری‌های روحی، رفع غم، استجابت دعا، عمر بابرکت، رفع عذاب از پدر و مادر و روشنایی دیدگان از برکات تلاوت قرآن در زندگی است.

فاطمه اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: متولد سال 1362 و دارای مدرک دیپلم هستم؛ فعالیت‌های قرآنی را از دوران ابتدایی در مدرسه آغاز کردم و در طول تحصیل در مسابقات قرآنی شرکت می‌کردم.

وی ادامه داد: پس از پایان تحصیل در مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه، تأمین اجتماعی و هلال‌احمر در کشور حائز رتبه‌های برتر از جمله کسب رتبه اول منطقه در رشته قرائت و ترتیل مسابقات قرآنی اوقاف و امورخیریه، رتبه سوم کشوری مسابقات قرآنی تأمین اجتماعی و چندین رتبه دیگر کشوری شدم.

فعال قرآنی با اشاره به فعالیت‌های قرآنی خود، خاطرنشان کرد: پس از پایان تحصیلات دبیرستان وارد دوره‌های تربیت مربی قرآن شدم و هم‌اکنون به‌عنوان مربی قرآن در مؤسسات قرآنی در حال فعالیت هستم.

اسدی اضافه کرد: هم‌اکنون حافظ هفت جزء قرآن‌کریم هستم و برنامه آینده من به علت علاقه شدید به حفظ قرآن‌کریم، حفظ کل قرآن‌ است.

وی در پایان با بیان اینکه آثار و برکات قرآن در زندگی من ملموس است، گفت: تمام چیزهایی که من در زندگی به آن‌ها دست پیدا کردم به خاطر لطف خداوند و برکات قرآن در زندگی من بوده است و مشکلات زندگی من در پرتو قرآن و عنایت خداوند رفع می‌شود.

 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار