• امروز پنج شنبه یکم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

 مشارکت در ساخت مجهزترین بیمارستان تخصصی سرطان کشور با حداقل ۱۰۰ هزارتومان

مشارکت در ساخت مجهزترین بیمارستان تخصصی سرطان کشور با حداقل ۱۰۰ هزارتومان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری: حدود ۱۰۰ میلیارد تومان اوراق وقفی در اختیار مردم قرار داده می شود تا علاوه بر مشارکت در کار خیر، هر فرد با توجه به وسع خود بتواند اوراق وقف را خریداری کند.

 چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393   952  0      

حجت الاسلام و المسلمین محسن غلامیان بیان داشت؛ مطابق بند ۴۵ قانون بودجه سال ۱۳۹۲ كل كشور، به سازمان اوقاف و امور خيريه اجازه داده شده است، به منظور تأمين مالی طرح‌های انتفاعی و عام المنفعه در حوزه توسعه موقوفات و بقاع متبركه، با نظارت بانك مركزی نسبت به انتشار اوراق مشاركت و اوراق وقفی(اوراق بدون سود) تا سقف معين اقدام كند، براين اساس سازمان اوقاف و امور خيريه نموده است

وی افزود: احداث بیمارستان درمان سرطان یک حرکت جهادی و با عزم ملی در راستای مدیریت نیازهای جامعه توسط وقف‌های نوین و با مشارکت خیرین در کشور است .

غلامیان ادامه داد: اوراق مشارکت وقفی با سایر اوراق مشارکت متفاوت است و در اوراق مشارکت وقفی فرد با خرید این اوراق نام خود را بعنوان یکی از واقفان بیمارستان به ثبت می‌رساند .

مدیر کل اوقاف وامور خیریه چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در سایر اوراق مشارکت فرد بعنوان سهام دار محسوب شده و می‌تواند سهام خود را بفروش برساند .

وی با بیان اینکه این اوراق از 100 هزار تومان شروع می‌شوند، گفت: شعب بانک ملت آماده ارائه این اوراق به مردم شریف استان هستند .

غلامیان با بیان اینکه ساخت بیمارستان فوق تخصصی سرطان بعنوان گام اول در زمینه وقف مشارکتی میباشد گفت: در صورت استقبال مردم از خرید این اوراق در مراحل بعد بر اساس نیازهای استانها از محل فروش این اوراق مجموعه‌های متعددی ساخته خواهد شد .

مدیر کل اوقاف چهارمحال و بختیاری توجه نمودن واقفین و خیرین به نیازهای روز جامعه نظیر دارو و درمان و اشتغال و ازدواج جوانان را ضروروی دانست و اظهار داشت:احداث بیمارستان تخصصی سرطان یک حرکت ارزشمند و جهادی در ایجاد وقفهای نوین با مشارکت عموم مردم در کشور می باشد

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار