• امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غیر حضوری

مزایده ها

سامانه شکايات

اسامی برندگان مسابقه سراسری وقف احسان ماندگار اعلام شد.

اسامی برندگان مسابقه سراسری وقف احسان ماندگار اعلام شد.

اسامی برندگان مسابقه سراسری وقف احسان ماندگار اعلام شد.

 شنبه 30 دی 1391   936  0      

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته وقف و تشکر فراوان از حضور گسترده و گرم شما هموطنان عزیز در مسابقه کتابخوانی «وقف احسان ماندگار» بدین وسیله اسامی برندگان را اعلام می دارد.گفتنی است که برندگان محترم مسابقه سراسری احسان ماندگار حتما به نکات ذیل توجه ویژه نمایند.

لازم بذکر است که روش اتخاذ شده در قرعه کشی بصورت کاملا تصادفی و در حضور ناظران معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه انجام پذیرفته است.

1. طبق اعلام قبلی در کتاب مسابقه از این تاریخ یک هفته فرصت دارند تا مشخصات درخواستی را به مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی واجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه اعلام نمایند.در غیراینصورت از لیست برندگان کنار گذاشته خواهند شد و هیچ مسئولیتی عهده دار برگزارکنندگان مسابقه نمی باشد.

2. از هموطنان عزیز خواهشمندیم که تنها با شماره تماس های مندرج در کتاب احسان ماندگار تماس گرفته و دیگر شماره های سازمان را اشغال ننمایند

3. با توجه به ناقص بودن مشخصات برخی از شرکت کنندگان محترم خواهشمندیم در مسابقات بعدی هموطنان عزیز نسبت به تکمیل دقیق و خوانای مشخصات فردی واقع در بالای پاسخ نامه خود اهتمام ورزند

برای اطلاع از  اسامی برندگان مسابقه سراسری کتابخوانی احسان ماندگار بر روی لینک زیر کلیک کنید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار