کد خبر : 332609

تاریخ درج خبر : دوشنبه 20 آبان 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان چهارمحال بختياري
• تبریک مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری بمناسبت فرا رسیدن هفته ی وحدت
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه وقف یکی از راهکارهای رسیدن به وحدت اسلامی است و واقفان نویدآورندگان عدالت و وحدت هستند طی پیامی این هفته را تبریک گفت.
حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه وقف یکی از راهکارهای رسیدن به وحدت اسلامی است و واقفان نویدآورندگان عدالت و وحدت هستند طی پیامی این هفته را تبریک گفت.
گرامی باد هفته ی وحدت، که در آن میثاق ها تحکیم می شود، پیمان ها استوار می گردد، خون ها در هم می جوشد، دست ها و بازوها درکنار هم قرار می گیرد، چهره ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و صفا می زند، قشرها همه باهمند، امت، یکپارچه و منسجم است.
فرا رسیدن هفته وحدت (12 لغایت 17 ربیع الاول) خجسته زاد روز رسول مهربانی و عزت ، مبشر آگاهی و حکمت ، پرچمدار عدالت و برابری حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع) ، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری بر تمامی مسلمین تبریک و تهنیت باد.
ربیع، ماه زیبایی هاست، تجلی رحمت الهی بر هستی و کائنات و طلوع آفتاب حقیقت که از سرزمین وحی متجلی شد و جهانی را از عطر آگاهی بخش حضورش بهره مند ساخت.
حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.
امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی ، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امر خطیر خدمت رسانی به مردم و مروجین فرهنگ وقف توفیق داشته باشیم.